fbpx

O nas

Studio Black Cats tattoo powstało z pasji do sztuki tatuażu.

Dbamy o sympatyczną, wręcz domową atmosferę. Wiemy że tatuaż powinien być odzwierciedleniem charakteru klienta, więc do każdego podchodzimy indywidualnie. Nie kopiujemy wzorów – tworzymy tylko autorskie projekty w oparciu o inspiracje klienta. Naszą ekipę tworzą młodzi ludzie z zajawką. Gwarantujemy przyjemnie spędzony czas przy dobrej kawie i miłej dla ucha muzyce.

Nasz lokal jest przestronny, klimatyczny i tak urządzony, abyś czuł się w nim dobrze i swobodnie. Niech czas spędzony przy robieniu tatuażu będzie dla Ciebie odprężeniem.

Po każdym zabiegu nasi tatuatorzy informują Cię jak dbać o swój tatuaż, a w razie wątpliwości śmiało możesz napisać, zadzwonić albo podejść. Służymy pomocą nie tylko przed, ale również po
wykonaniu tatuażu.

EWA HAND POKE (fajnerzeczytatuaze)

Na co dzień jest uczennicą szkoły plastycznej, a jej hobby to grafika i historia. Za igłę chwyciła dość wcześnie i tatuuje już trzeci rok. Metoda jakiej używa hand poke nie wymaga maszynki. Najbardziej lubi wykonywać projekty linearne, minimalistyczne i w stylu dotwork. Kręci ją street art, makijaż i kocha czworonogi, dlatego na mięso nawet nie patrzy.

MACIEK (ayor tattoo)

Ojciec i tatuator, poza tatuowaniem czynnie działa na podziemnej scenie graffiti od 2000 roku. Tatuażem zaczął zajmować się w grudniu 2012, style w których czuje się najlepiej to neotradycyjny, new school i kaligrafia z wolnej ręki. To on założył Black Cats Tattoo, aby mieć miejsce do tworzenia tego, co sprawia mu najwięcej przyjemności

sofija tattoo

ZOFIA (sofija tatto)

Zofia jest absolwentką Gdańskiej ASP. Najlepiej czuje się w tatuażu graficznym a jej ulubione motywy to kwiatki i kotki. Po za tym jest miłośniczką jazdy na rowerze i często bierze udział w różnych maratonach i imprezach.