fbpx

Tattoo Team

AMELIA (wolespac)

Spod jej igły wychodzą prace graficzne i rysunkowe. Najczęściej pracuje w czerni, ale od kolorów nie ucieka. W swoich tatuażach najczęściej pracuje linią i kropką, na co dzień włada też markerami i tworzy newschoolowe i neotradycyjne prace. Jak nie rysuje i nie tatuuje trwoni pieniądze na aliexpress, a najbardziej wyczekiwanym przez nią momentem dnia jest obiad.

EWA HAND POKE (fajnerzeczytatuaze)

Na co dzień jest uczennicą szkoły plastycznej, a jej hobby to grafika i historia. Za igłę chwyciła dość wcześnie i tatuuje już trzeci rok. Metoda jakiej używa hand poke nie wymaga maszynki. Najbardziej lubi wykonywać projekty linearne, minimalistyczne i w stylu dotwork. Kręci ją street art, makijaż i kocha czworonogi, dlatego na mięso nawet nie patrzy.

MACIEK (ayor tattoo)

Ojciec i tatuator, poza tatuowaniem czynnie działa na podziemnej scenie graffiti od 2000 roku. Tatuażem zaczął zajmować się w grudniu 2012, style w których czuje się najlepiej to neotradycyjny, new school i kaligrafia z wolnej ręki. To on założył Black Cats Tattoo, aby mieć miejsce do tworzenia tego, co sprawia mu najwięcej przyjemności