fbpx

Studio Black Cats Tattoo powstało z pasji do sztuki tatuażu

Dbamy o sympatyczną, wręcz domową atmosferę. Wiemy że tatuaż powinien być odzwierciedleniem charakteru klienta, więc do każdego podchodzimy indywidualnie. Nie kopiujemy wzorów – tworzymy tylko autorskie projekty tatuaży w oparciu o inspiracje klienta. Naszą ekipę tworzą młodzi ludzie z zajawką. Gwarantujemy przyjemnie spędzony czas przy dobrej kawie i miłej dla ucha muzyce.

Nasz lokal jest przestronny, klimatyczny i tak urządzony, abyś czuł się w nim dobrze i swobodnie. Niech czas spędzony przy robieniu tatuażu będzie dla Ciebie odprężeniem, a wzory, które powstaną, cieszą oko i przywołują miłe wspomnienia przez wszystkie kolejne lata.

Po każdym zabiegu nasi tatuatorzy informują Cię jak dbać o swój tatuaż, a w razie wątpliwości śmiało możesz napisać, zadzwonić albo podejść. Służymy pomocą nie tylko przed, ale również po
wykonaniu tatuażu.

Tatuowanie

MACIEK (ayor tattoo)

Ojciec i tatuator, poza tatuowaniem czynnie działa na podziemnej scenie graffiti od 2000 roku. Tatuażem zaczął zajmować się w grudniu 2012, style w których czuje się najlepiej to neotradycyjny, new school i kaligrafia z wolnej ręki. To on założył Black Cats Tattoo, aby mieć miejsce do tworzenia tego, co sprawia mu najwięcej przyjemności. Każdy z jego wzorów doskonale naśladuje rzeczywistość, a przez perfekcyjną kreskę nabiera wyrazu i efektu trójwymiarowego, dzięki czemu może wydawać się, że patrzysz na żywego psa, a nie jedynie narysowanego. To artysta z charakterem, duszą i wyjątkowymi umiejętnościami.

Zabieg

EWA HAND POKE (fajnerzeczytatuaze)

Metoda jakiej używa - hand poke - nie wymaga maszynki. Najbardziej lubi wykonywać projekty linearne, minimalistyczne i w stylu dotwork. Kręci ją street art, makijaż i kocha czworonogi, dlatego na mięso nawet nie patrzy. Każdy stworzony przez nią tatuaż, choć stosunkowo delikatny, ma wiele do przekazania o osobie, która go nosi i jej intencjach, to kwintesencja najlepszej sztuki.

Ewelina (podla tatoo)

EWELINA (podla tatoo)

Siemka, jestem Ewelina lub Podła, jak kto woli 😀 Tatuażami interesuje się od podstawówki, jak tylko moja mama zabrała mnie na swoją 1 sesje tatuażu. Ja postawiłam na dziarki czarne jak smoła. Uwielbiam mroczną tematykę, czaszki, szkielety. Ale nie tylko to dziaram. Jeśli chcesz niepowtarzalny tatuaż w moim stylu, to zapraszam, zapewniam świetną zabawę podczas sesji i oczywiście dziarki, których nie znajdziesz u nikogo innego! 😀 A po dziaraniu słucham punk rockowej muzyki i organizuje sabaty czarownic. Taka ze mnie podła bestia.

tatuator - alexeyvaskiytattoo

ALEX (alexeyvaskiytattoo)

Pochodzi z Białorusi jego styl tatuażu to realizm i kaligrafia. Tatuuje od 2017 roku. Poza tatuowaniem maluje obrazy, podróżuje i korzysta z życia pełnymi garściami. Teraz możecie zrobić sobie tatuaż w jego stylu właśnie u nas.